0 (212) 668 8968 info@furkansigorta.com.tr

Mühendislik Sigortaları

İşyerinizdeki makine ve tesisler Ufkum Sigorta ile tam güvencede… Gece gündüz tesisinizdeki tüm makine ve ekipmanlar çalışıyor… Makinelerin her parçası milyarlar değerinde… Peki hiç beklemediğiniz bir anda aniden oluşabilecek bir makine hasarına karşı yeterince hazırlıklı mısınız?

Bir fabrikanız, orta veya küçük boyutlu bir imalathaneniz var. Gece gündüz tesisinizdeki tüm makine ve ekipmanlar çalışıyor… Makinelerin her parçası milyarlar değerinde… Peki hiç beklemediğiniz bir anda aniden oluşabilecek bir makine hasarına karşı yeterince hazırlıklı mısınız? Oluşacak hasarı karşılayabilmek için bir fon mevcut mu?

Günümüz dünyasında çağdaş işletmeci makine aksamında oluşabilecek bu hasarları artık düşünmüyor. Ve üstelik sigorta primini ödeyecekleri vergiden de düşebiliyorlar.
Bu konuda sorumluluğunuzu paylaşmak ve en geniş teminatı almak için ” Makine Kırılması Sigortası”nı mutlaka tanımanızı öneriyoruz.

Neleri güvence altına alıyor?

İşletmenizde mekanik olan ekipmanlar, iş makineleri ve tüm makinelerde önceden bilinmeyen ani ve beklenmedik bir nedenle meydana gelen maddi kayıplar, onarım ve yenileme masrafları. Makine Kırılması Sigortası ile güvence altında.

Teminat altına alınan başlıca riskler

Ayrıca dilerseniz ek poliçe ile;